ורד

דבר מנהלת בית הספר

אני גאה לנהל את בית הספר לטבע סביבה וחברה, ורואה זכות גדולה לעמוד בראש מוסד מפואר זה, בעל הישגים חינוכיים מרשימים וצוות מקצועי ומיומן. מי ייתן ובשנה זו נפרוץ דרך, נחתור עוד קצת לקראת השגת היעדים, ויחד עם התלמידים ועם ההורים נחווה שנה מעצימה מבחינה ערכית, חברתית ולימודית.

בית הספר לטבע הינו בית חם להתפתחות אישית וחברתית.

בבית ספרנו לומדים תוך הקפדה על פיתוח חשיבה מעמיקה ומגוונת, פיתוח אסטרטגיות למידה, רכישת השכלה רחבה וחתירה למצוינות. 

אנו מאמינים כי מצוינות אינה יעד, אלא דרך חיים.

צוות ביה"ס מאמין כי כל תלמיד יכול להצליח, וכל תלמיד ראוי להצלחה. הצלחה הינה תוצר של מוטיבציה, מחשבה נכונה ועבודה עקבית. 

אנו מאמינים כי בכל אחת ואחד מילדינו נמצא הקול הייחודי לו. לכל אחת ואחד מהתלמידים והתלמידות שלנו יש את העוצמות והיכולות להתקדם ולהצליח. יש להם את היכולות  להציב מטרות ולמצוא את הדרך להגשימם.

הצוות  המקצועי בביה"ס מוביל את הילדים דרך משמעותית - מכניסתם כילדים רכים לכיתה א' ועד סיום לימודיהם אצלנו כנערים ונערות בוגרים ובוגרות בסיום כיתה ט'. הצוות מסייע לכל ילד/ה להשמיע את קולו/ה, להאמין בעצמו/ה ובנו ועוזר לו/ה להתקדם, להתגבר לימודית, להתפתח רגשית ולשפר את הכישורים החברתיים. 

ילדי ביה"ס לטבע סביבה וחברה לומדים, ע"פ תכנית משרד החינוך, את מקצועות הליבה, ונוסף על כך מקבלים שיעורי העשרה רבים על מנת להרחיב את עולמם ולפתוח צוהר לעולם הגדול.

בבית הספר מושם דגש רב על מוגנות כל באי ביה"ס, במטרה לצמצם אלימות, מתוך אמונה כי עלינו לבסס אקלים חינוכי מיטבי המטפח כישורי חיים למניעת אלימות. רק מתוך אקלים מיטבי צומחת המצוינות והיכולת להגיע למימוש עצמי ומיצוי יכולות.  

תלמידינו לומדים בסביבות למידה שונות ומגוונות - החל מכיתות הלימוד, מעבדות המדעים, הספרייה, החממה הלימודית, המרחב הזואולוגי, הבוסתן, הגן הבוטני וכלה במגוון עשיר של סיורים לימודיים הייחודיים לנו. אצלנו לומדים טבע בטבע. 

שלכם,

ורד גצלר

vkpPJJxcIPC1_3_edited.png
logo.png